| Pikuu a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de genu:Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct! FuNdAa

1 răspuns:
| Ditto a răspuns:

E golan? O stiu prea bine., dar golanu asta ma iubeste pe mine!

←♥→Baby. Tu m-ai invatat. S-am incredere in mine. In tot ceea ce fac...Mi-ai spus ca totul e usor in doi... Ca nimeni,. niciodata. Nu va sta intre noi.←♥→ -Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori.
Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine? -Iubitu' meu se respecta.are langa el blonda perfecta

Nu O Lasa ca Tine la Tn!|Te Iubeshte!|.Si Tot ce Face, Face Pt Tn!♥

♥Te port mereu in gand si crede`ma pe cuvant K mor de dragul tau cand te vad razand!♥