| SayMeSayYou a întrebat:

Vreau niste statusuri de genul " Du-te cat te tine.Eu nu te mai vreau langa mine. M-ai avut, m-ai pierdut."Fundaa

Răspuns Câştigător
| Dolllx14 a răspuns:

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…

-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
-Macar eu pot tine dieta, tu nu!

-Am nevoie de tine…….te vreau…offline.

I'a Zapacit Pe Baietzi A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE,Bn Arata Bn sE PoartA,cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu
FiTzE RoOz Sh SmEcHeRiThE pTr` Tn TzIN3 MiNtHe

SunT Fitzoasa Cat Se Poate .
Tupeista Pan La Moarte!
Indragita Si Dotata .
Asta-i Fata Adevarata!

Ochi mari ,
Guritza mika.
Trasaturi de papusika! clown
Mă tot uit la prezentări de modă dar niciodată nu văd pe stradă aşa ceva…
VREI sa incerci dar nu ai curaj vrei sa ma atingi dar totu'i un miraj renunta la vise sunt lucruri interzise
[[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`ejti mai de cacaTh`. !`]]

ce s`a intampLat`? :O
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`. thinking
da pzM`. n`ar fi rimath`! ;]]

5Si?!chiar nu's curioasa cine esti, ce iubesti, ce detesti.ce te face sa zambesti sau pentru ce traiesti ,am prietenii aproape si asta-i tot ce comteaza sti nu voi muri daca numai vi:X"

Nu sunt perfecta,nici nu vreau, nici nu pot…Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt… Si daca nu`ti convine eu n`am sa plang ! Ma Urasti? Problema Ta. Ma Copiezi? Nu`mi pasa.Ma Iubesti? Ce Bine. Un Sfat?Nu Te Lua De Viata Mea. te-am Amagit? S ..."

"Ma Invidiezi? Incearca Sa Fi Mai Buna…Ce Te Intereseaza? Ai Zis Ce`ai Vrut? O Sa Si Ascultzi Ce Nu Vrei. Ca Sa te Multzumec? N`o Sa Ma Schimb Never` Rea? Cu Cine Merita. Tzi-am Zis Ca Te Iubesc? Am Fost Sincera… Bunul Meu Simtz? Depinde De Al Tau ..."

This cat is cat a cat good cat way cat to cat keep cat you cat busy cat for cat 20 cat seconds cat.

Tu o doreşti, şi ea sigur simte.e brutal de frumoasă, te lasă fără cuvinte.te ţine de mână şi`n ochi te priveşte.sunteţi genu de cuplu care se potriveşte!●""

Ai ceva, ce nimeni nu pOate sa`mi dea!Asta e in mintea lui,asta e si`n mintea mea!Zi de zi, pas cu pas ma gandesc ca si el ma iubeshte si eO il iubesc;x!

Daca n-ai fi tu,cred ca mi-ar ramane gol sufletu!

"Si cand imi va fi somn cu tine vreau s'adorm . Cand o sa'ti fie greu , langa tine voi fi eu . Pana'n ultima zi , atat cat voi trai . Iubitu` , vreau sa stii , ca nimeni nu ne va desparti !"

Fiind copleşită de atenţia şi de grija care nu poate veni decât de la un băiat care te iubeşte... ♥

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! stii că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´si vin ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . Dar . "

.Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne .

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´:* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚. My heart ` beats ` like a drug "

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii. ;x"

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege"

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu nu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi . Că se`nvarte ceasul si nimeni nu`l va da inapoi ."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • si tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa`l jOc.totul e scris, nu depinde de nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !"

Azi te vreau mai mult ca ieri,da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi ."

Suna-ma si da-mi o veste de la tine...sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt "

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x"ADOR POZA!"

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`! .` o0 facE ca Si o0` feLina! ... SenTimenTeLe nu Se sterG rapiD din SufletuL meu!`.in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are. || ?"

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!"

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .PenTruu` cA o0` faceti bine`Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare !"

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

aUd vOrbee` pArSivee despre mnee`.si kOntinuaa barfaa`.da cand vOrba ajunge la mne.ishi cere sKuzee tarfaa`! Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa! tOtul e show.`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza !

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine. Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]

Mereu ai fost,esti si vei fii cea mai frumoasa persoana de pe strada!Toti te admira cand esti pe trotuar ! smug Ce fata de bordura ai ;;]

Daca stii sa citesti, fiecare om este o carte.

Educata de destin, simt mult dar arat putin ;;]
Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` !

- S-a trezit la realitate GEN . A zis că vrea să se pună pe fapTe . GEN love struck

Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal love struck
In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@
CanD faTHa` intra`n clUbbB` se pUne` pE eA` o luminA` . Isi` cauta victima o faCe` ca si o fElina` smug sE misCa` lejer aGale printr`o miscare liNa smug

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O love struck Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare happy Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`.day dreaming!"

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! love struck Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!smug

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! love struck tOtul e show.`! thinking Sii baietii vOOr din nOu`!love struck

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.batting eyelashes Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]

"`!O arde indiferentă băăă proasto[●๋•»Am MuLtI pRiEtEnI cArE`mI sUnT dUsMaNi TaCuTi! CiNe E dEsTePt Sa`NvEtE : pRiEtEnI aU mUlTe FeTsE!«●๋• [o.O]]`!"

Hai trage.ma in piept si tine.ma.n plamani . ! Sa fiu la tine.n cap inca vreo 2 saptamani ;xx !

Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul.Tu esti doar personajul.Eu fac filmul`

Stii`? Cand e vorba de tine ma doare'n 14`

Priveste-o in ochi si observa ca nu minte, Invata sa o cunosti dupa ceea ce simte .♥

Pentru că eleganţza , impune respect
Diferita!Nu poate fi comparata!Nici cu toti banii din lume nu poate fi cumparata!Greu sa ajungi la ea.Firesc!Sunt multe ca ea dar nu toate stralucesc ;x

Iti spo0n d0ar 5 cuvintee`!:Nu mai sunt ca inaintee`!
Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!
#Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

•oAm puS SufLe† in kTeva mOmenTe `! De aZi StoP:->SenTimenTe ! O sa raD ,O sa TraieSc . Dar faRa s IuBeSc`! Dar meReu,nu uiTa . Vei raMane SpeCiaL iN viaTsa mEa:*•o°

Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna".Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X"

[#.Ai Regretat vreOdataa` Ca ai renuntsat ?La cel pe care intReaga` Viatsaa` l`ai astepTat ?Ai Regretat vReoDataaa` ca Nu` L`ai iertat`Sh l`ai Lasaat sa plecee` Chiar dk n`a meriiitat`?#]

Vreau ca atuNci câNd te gandeşTi la miNe.să spui:"uiTe fata aSta chiar a ţiNut la miNe !

Doar sa-ti vad ochii în lacrimi si-apoi sa ma topesc!:X"

E timid,e greu sa-ti spuna ca pentru el tu esti cea mai buna "

Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita ` !

Am invatSat ca nu trebuie Sa te compari cu ceea ce pOt altSii mai bine Sa faca / ci cu ceea ce potSi sa faci tu ;]

viatsa e o tragedie pentru cel care simte si o comedie pentru cel care gandeste[;x]

× tOt ce cOnteaza este efectuL.

^[diferenţa dintre infidelitatea celor două sexe este foarte reală, încât o femeie indrăgostită poate ierta infidelitatea. Lucru imposibil pentru un bărbat.^

Mi`e dOr de simplele , banalitati pe care le faceai , mi`e dor de simplu` te iubesc , pe care mi`l spuneai.

e o poveste fara nume si fara autor. scrisa in parfum de aripi albe care se zbat in zbor ;x ."

Viata nu e rOz` e chiar mai rOz deCat crEzi` smug

E timpul sa zambesc!"

Asta sunt eu!Commenteaza ...Pe mine nu ma intereseaza .

Oricee ` ღ S`ar Intampla ` ● ` Nu Raman ` In Spate ` ╚» ` Am Grija Sa ` Fiu ` ღ ` Mai Presus De t0ate

Asta's eu!Nu o sa ma shimbi niciodata!
Am spus nu ma schimb niciodata pentru nimeni
Am spus nu ma schimb niciodata pentru tine
Am spus nu ma schimb niciodata pentru nimeni
O sa merg mai departe orice s`ar intampla cu mine.

Pt unii frumoasa,pentru unii urată,pentru altii dulce,pentru alţii copilăroasă,pentru alţii nesuferită,de unii iubită,de unii apreciată,de altii criticată,aşa va fi mereu pentru că asta sunt eu,şi nimeni şi nimic,nu mă va schimba.
Chiar nu mă interesează de tine şi de persoana Ta,o să ramîn mereu aceeaşi fata care face ce vrea,indiferent de dorinţa sau părerea ta.
Cum vðrbesc sau cum mă compðrt,nu contează ,atitudinea ta FALSA nu ma impresionează eu simt că tot ceea ce fac e bine...si niciodata n'ai sa poţi schimba ceva in mine
Nu'mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa'mi placa Nu'mi plac cei care vorbesc cand ar trebui sa taca Nu'mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa fac Nu imi place sa renunt la ceva sa fiu pe plac
тє ιυвєѕ¢ :χ`ρєηтяυ ¢α `:»`тє ιυвєѕ¢`:χ straight face
diferentsa dintre mine si tine ? eu n-am sange de tarfa-n vene !

Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut,si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!

SenZatsSia`e uniCaa`,do0za dE risSc e miCca`.ViCiul mEu impliCaa`d0ar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`

→ Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` smug ●•`ღ` Chiar` daca Sunt smug ` m0mente` talk to the hand cand` :* Iti lipsesc`º love struck ♥`Sa nu uiti` love struck`º■º Ca` :* te Iubesc` love struck` ღ`!º•

Decat ` o Drag0stee ` love struck Ce ` nu mai smug ` Are r0st ♡ ` Mai bine ` smug Sa uitam :* ` ● ` Ce intre ` n0i love struck a Fost ` :* ღ

→` Nu stiu` ;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede` ;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa m0r` :-x` •º`ca `Tuu` day dreaming` nu Mai ejti` day dreaming`

Nu merita` ;] !`ღ` Tu` suferi` talk to the hand` Si` smug Vrei sa Fie` bine` love struck` ●º•`.→` In timp c Lui` love struck` Nici Nu`i talk to the hand` pasa` d Tne`

→`♥ ~ `Fii priи†re ¢ei mai bùиi si vezi-†i de †reaba †a,iиvidia si geℓozia mereù vor exis†a!îи†odeaùиa ¢ù ùи pas îи fa†a †ù†ùror!иù †e gâиdii...de¢â† ℓa vii†or`♥←
Imi Placee ` smug ● Sa Fac ` love struck t0t ` ღ Ce`mi trece ` talk to the hand ` Prin Cap smug ` → ` fara Regrete ` :* Fara Sentimente ღ ` love struck ` Bine :* ` Sau Rau ` smug O fac In ` :* Felu ` Meu smug ●"

ღ ` Imi pare Rau ` :] ● ` Ca te-am Crezut :* ` Ca te-am Iubit ` love struck Cum am Stiut ` :* ♥ ` Credeam ` talk to the hand in Tne ` si In noi love struck ` → ` Visam ` o Viata :] ` Doar in Doi ` love struck ` ♥ `!"

●• ` E mult` smug ` Prea :] `º tarziu` smug Pt regrete talk to the hand º` ! ♡` Nu` smug te-a Uitat :* ` ♥`Da` nici Nu` [-x ` Vrea` smug Sa te Ierte ` :*

"º• ` Ca amintire ` smug ღIti las ` smug Un Aut0graf ` :]● talk to the hand Semneaza ` smug " Domnis0ara ` :* Care te-a smug ` Dat :* Peste cap ` smug ♡ ` ! ""

ρяιєтєηια єѕтє υη σкєαη ρє ¢αяє`н мυℓтι νσя ѕα-ℓ тяєα¢α,∂αя ραηα ℓα мαℓυℓ ¢єℓαℓαℓт мαנσяιтαтєα ѕє ιηєαкα.

Dau Rime c0recte`love struck Te ard l sentimente`. Tzi se pare un miraj.-eu itsi spun ca n-ai curajbatting eyelashes intra`n anturaj,dar 0ricum`love struck fac ce fac si te sc0t din peisaj`winking

"●Ea` e` Barbie `:X altele `vor `sa `o `imitetalk to the hand `La c`at `de `scumpasurprise3 `este Barbie!happy `Nu `prea `isi `pot` permite happy! ●"

Ee eXcact love struck ca 0o Sstea!;x,Oo veSzi d0ar talk to the hand cand vrea oh go on ,D`aia ejti :* nebUun duPpa eaa! talk to the hand`.["

ιтι ραяє ¢α-тι zαмвєѕнтє,ιтι ραяє ¢α тє ρяινєѕнтє,αι gяιנα тє ρяσѕтєѕнтє

тσтι ιмι ѕρυη: -ηυ яєηυηтα- -ηυ мαι ρℓαηgє- -тσтυℓ να ƒι вιηє- ∂αя єυ ℓαѕ ¢αρυℓ ιη נσѕ ѕι ℓє ѕρυη: - ηυ-ι ραѕα ∂є мιηє

ьăăăăăă →Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !

Barfa E Reclama Fara Plata. Deci Barfeste Fata. Oricum eu voi fii mai castigate

In lumea voastra falsa, noi zambim neconditionat.Mereu impreuna prietene ca o poveste cu un final neterminat

Asta-s eu,n-am ce sa fac.Am vazut ce fete-ti plac.Nu`mi voi da ochii peste cap.Nu pot fi cum ai visat!

Cu indiferenta ta m-ai facut si mai tare.Acum nu-ti convine...Dar incet,incet calc pe urmele tale.Si abia astept sa vezi si tu ca indiferenta doare

Unde snt e0 e si el, s` stie ! LoOmea s` stie, il iubesc la nebunie Hai zdreants0 iesi in fata, dai tuu` p0fta d` viatsa Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 qum stii` tuu` mai bine Te ia cu el, tuu` ai vrut, dar el se pisha` pe tine, si m` alege pe minee3`!

●•
`♥`●• tOt ce cOnteaza este efectuL •● `♥`
funda pls puppy dog eyes !

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine.
●Mereu vei căuta la ea●Tot ce adorai la mine cândva●
Cand te uitZi la mine Ce regRetZi mai mult? Shansele pe care le-ai avut? Sau lucurile care le-ai pierdut?

Rupi o poza cu mine in care ironic zambesc, nici o lege nu poa'sa ma lege ca nu te mai iubesc`.

Te iubea, fraiere! Chiar te-a iubit.Priveste-o acum dar stai departe. Ea nu te mai vrea. E mult prea tarziu pentru regrete. Te-a uitat! Nici nu poate sa te mai ierte.

| AnnnaMarrria a răspuns:

De vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu…. De vei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu…

Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!sad

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine...

Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate... sad

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

nu-s intocmai ce-ai cerutconfused

| Minnie_7097 a răspuns:

Si o simti decat atunci cand e indiferenta, azi cand esti tu acolo e ea absenta

Nu uita ca amintirile raman indiferent de ce ar urma, potI s rupi si pozele, le vei lipi inapoi caNdva.

Nu te mai intoarce... uita ce ai pierdut.Nu mai sunt acelasi om pe care l`ai cunoscut...

Honney sper ca acum ti`e bine si te anunt ca si mie fara tine, imi pare rau daca te credeai un increzut, ai avut tot ce ai vrut, m`ai avut, m`ai si pierdut

"Nu mai sunt cum eram...acum zambesc, atunci plangeam.nu te mai cred, e prea banal... POvestea e la final

EA ramane acum aceeasi printesa dorita de toti. EL a fost doar un capriciu` ce i`a pus bete`n roti. si va fi bine. caci toata lumea stie cine e ea si o asteapta. sa revina cum era odata

Si poate voi gresi din nou... Eu nu fur inimi, le primesc cadou

toate trec. paNa sh` fraieruuul. care credeaam ca` ma iubea

Sunt genul de om caruia ii place sa creada ca n-a pierdut nimic... sau a pierdut doar lucruri care nu i-au trebuit]

Iti doresti una ca ea, dar ea are deja unul mai bun ca tine

Degeaba te minti ca m.ai uitat si ca nu. ti pasa de mine. hai recunOaste ca tot sunt O parte din tine

Poate atunci cand voi fi cum vrei...nu o sa mai fi tu cum vreau eu...winking

faCe binee`! [[ ai Crezut Ca ai diStrus-o. dar uite-o. traieShte Si fara tine! smug ]]

Zi de zi afiseaza zambetul ei minunat... dar inca nu s`a nascut un baiat care sa merite tot ce are ea de dat

ma simt atat de...atat de bineeee...acum focul dintre noi s-a stins, mi-am deschis agenda la capitolul exlaughing u esti in cap la lista de minciuni cu ''te iubesc''

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent ºi, logic, într-un final, un prost... ªi-un clasic adevãrat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat

Stii vorbaa aia `:. Mortsii cu moRsii`si vii cu vii`? ahaaa ` euu Cu vii meii` si tu cu mortsiii taii

Ce-i drept nu înþelegi, NU! O sa te doarã tare.Nu eºti bun în atac, dã-i drumul dracu-n apãrare!

Ultimul meu cuvant... pe cuvant e o directa.ramai tu cu tine faceti o pereche perfecta

Decat sa fiu optiunea ta... Mai bine prioritatea altcuiva...

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distrugee uite`o dupa putin timp: zambeste si e dulce

| Adina_9735 a răspuns:

I-ati deaicea http://ymstatus.com/index.php

Bafta!