| MikyDiky a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri misto pentru. facebook! Cat mai noi :*
De DRAGOSTE, AMUZANTE... FUNDA LA CELE MAI BUNE!winking

Răspuns Câştigător
| Criistyanna a răspuns:

Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceea ce nu ai!
Fetele sunt ca telefoanele. Ne place sa fim tinute pe palma si sa ni se vorbeasca, dar daca apesi pe butonul gresit, ne deconectam.
Cand se joaca pe langa masini, copiii pot crea accidente. Dar cand se joaca in masina, adultii pot crea accidental copii.
Sunt intr-o clinica de dezintoxicare a dependentilor de mesaje. Orice mesaj de incurajare e binevenit.
Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul, pot sa te vizitez intre sarbatori?
Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion!
Stire de ultima ora: Posta Romana a retras de pe piata timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai stiu pe ce parte sa scuipe!
Ma culc la ora 22:00, ma trezesc la ora 6:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu`mi insel prietena … dar si cand o sa ies din puscarie…. hmmmm
Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.
Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are…
Am fost pe la multe clarvazatoare, toate îmi spuneau ce voi avea în viitor… însa nici una nu a prezis ca sunt politist si am venit sa o arestez
Stire rutiera: Astazi a avut loc un accident între o Dacie si un Bentley de 280 mii euro. Soferul Daciei a reusit sa moara la timp.
Sotia întreaba sotul, care pleaca la mare fara ea: – De ce nu ti-ai pus verigheta? – Verigheta? Pe caldura asta?
Hai Ion, Hai fiule, înca un pas, înca un pas, înca unul, asa, asa, micut, încet-încet! Angela adu’ repede camera video sa îl filmam pe feciorasul nostru, a venit de la Discoteca
Daca vezi un baiat deschizand usa de la masina unei fete… atunci poate sa fie din doua motive, sau fata este noua sau masina.
Cind cuprinzi o fata cu bustul mare … intr-adevar simti ca intre voi ceva exista.
Am observat ca pana si cei care spun ca totul este predestinat si ca nu putem schimba nimic… se uita in stanga si-n dreapta inainte sa treaca strada.
Draga somnule, te uram când eram copil, dar acum am descoperit ca îti port o dragoste sincera
Casatoria este o relatie în care una din cele doua persoane are întotdeauna dreptate, iar cealalta este sotul.
7 ani de zile n-am baut, n-am fumat, n-am alergat dupa femei, pâna în clipa în care m-am dus prima zi la scoala!

Funda?batting eyelashes