| Dnnx a întrebat:

Buna vreau si eu sa-mi editez poza ca aici http://www.hi5.com/......otoUser.do cu ce program a facut oare photoscape? spuneti-mi va rog

12 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

Ochii creca sunt sunt in photo shop.sau poti incerca photo brush:X e foarte bunhee hee si poti face ochii ca acolo.:] numai ca nu te lasa decat cateva zile tongue
Si restul` e editat cu photoscape tongue
Bafta >big grin

| Adina a răspuns:

Pai intrii in photo scape.si dai acolo la home sharpen
winking si alegi cat.
Bafta

| Iuliaana a răspuns:

As spune ca ochii in photo instrument pentru ca unul din ei l-a marit iar restul in photoscapehappy Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Dnnx explică:

Pai unde a umblat sa o faca asa o nuanta aia? asta vreau sa stiu big grin nu imi pasa de ochii ei laughing)

| Dnnx explică:

Deci pe mine ma intreseaza cum a facut nuanta unde a umblat?

| aty91 a răspuns:

Photoshop parerea mea...

| Glamour612 a răspuns:

Da, cu photoscape e editatahappy sper ca te.am ajutathappy:*

| 11vladutz90 a răspuns:

Photo Scape, dar poti face ochii cu Photo Instrument la fel si pielea, parul, make-up si alte chestii...

| Tofity a răspuns:

Daa cu Photoscape a fost edidata. happy

| Tofity a răspuns:

Daa cu Photoscape a fost edidata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop Cs3 iti poate fi de folos si photoscape.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunna! aici puteti edita poele dar cu un program selectat in pk...altefel nu es va pute aniodata sa faceti pozele si degeaba vaiti chinui!

Întrebări recente