| simona_1371 a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum pot sa schimb parola pe TPU cel mai rapid raspuns si care este corect FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Pisicuta_6909 a răspuns:

Simona intri in contul tau si unde apare logout apesi acolo dupa aia te intreaba daca ai cont sau daca vrei sa intri in el tu dai asta cu ca nai cont scrii din nou ce vrei siti schimbi parola crede-ma

9 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

De duci la editare date de logare si acolo scrie editeaza parola si prima scrii parola veche apoi parola noua editare date de logare este sub vizualizare probil bafta big grin

| chemicalX a răspuns:

Dai la editare date logare si scrie acolo parola veche si ti-o schimbi happy

fundaaaaaaa

| GFantastikBaby a răspuns:

Scrie sus undeva, TPU, iar putin mai in jos scrie "Vizualizare profil" si "Editare date logare"- dai acolo.

| Kira9747 a răspuns:

Cand esti logat apesi pe "Editare date logare" si la "Editeaza parola" bagi vechea parola si de doua ori parola noua.Bafta!

| Tiby a răspuns:

Pai sub banner-ul acela cu timpul mediu de raspuns, utilizatori, etc. iti apare mai jos logat ca simona(in cazul tau)
acolo trebuie sa fie un "+" dai pe ala si o sa iti apara o lista
de pe lista aia selectezi "editare date de logare" si acolo o sa ai optiunea de a a-ti schimba parola

sper ca te-am ajutat

| meryy a răspuns:

Ii dai editare profil...

| Teo_2309 a răspuns:

Dai la "Editare date logare" si iti modifici parola. happy

| elena16 a răspuns:

Buna. dai la date logare si putin mai jos iti apare schimbare parola bagi odata parole veche si de 2 ori parola noua funditahee hee

| pynkkidd04 a răspuns:

Dai la editare date de logare.in stanga.Si dupa aia scrii parola care o ai acum si cea pe care o vrei noua.
Fundita?; x