| PrettyDollRock a întrebat:

Eu si scoala facem un scenariu.fiecare clasa.
Si clasa noastra nu are ideei.
Deci trebuie sa facem. scenete de comedie, poezie, muzica si dans.si ne-am gandit comedie.
Personaje sa fie un rock-ar, o cantareata Pop, o manelista, un tocilar, o tiganca, o tocilara si o profesoara.
Nu avem ideei de scenariu.adica ce sa zicem.noi ne-am gandit sa stam cu picioarele pe masa si cu acadelele in gura si sa intre profesoara care se aseaza pe catedra si incepe sa predea.
Dati-mi alte ideei si de cuvinte.
Multumesc
P. S suntem clasa a 5 a tongue

2 răspunsuri:
| victorasM a răspuns:

Nu stiu ce sa zic eu acum sunt in clasa a VIII-a si am facut " Crastavetele" de caragiale cauta pe net e amuzant :)) http://www.youtube.com/watch?v=ww6Lpl8F4wE&feature=related uite linkul

| ccrryyss2 a răspuns:

Puteti sa faceti un musical... puteti sa luati melodii de la High school muzical...starurile sa fie copii obisnuiti care devin staruri si asa mai departe cu astea dor va vin idei nu!