| florin1979 a întrebat:

m-am inscris pe un site cashbux (faci bani din clickuri). as dori sa stiu, daca sunteti inscrisi, ati scos vreodata bani? sau este un site SCAM?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

La cum vad descrierea pe site, e scam. Incearca sa iei site-uri de aici http://ptc-investigation.com/default.aspx din lista elite (cele mai bune), legit(legitime) si ongoing care inca mai platesc.

| Artemisia a răspuns:

Toate site-urile de genul acesta sunt doar niste pacaleli, pacat pentru cei care isi irosesc timpul cu ele.

| ΔH a răspuns:

Marea majoritate a buxurilor sunt scam-uri.
Cel pe care-l stiu eu ca plateste este neobux.

| djrobby a răspuns:

@DeltaHas neobux sa smecherit acum platesc doar 0.001$ pe clik si ai multe reclame dar trebuie sa stai prea mult sa le prinzi!

| djrobby a răspuns:

Aseara tocmai am dat primul cash out pe cashbux dar pentru membru standard dureaza intre 15-30 de zile lucratoare! asa ca am de asteptat/
o sa postez oricum daca primesc sau nu bani! pana atunci spor la click-uri!