| florin1979 a întrebat:

Voi din ce motiv(motive) sunteti inscrisi pe acesti site(TPU)?

Răspuns Câştigător
| IuliaMihaella a răspuns:

Sunt inscrisa pe acest site pentru ca vreau sa fiu ajutata si sa ajut si eu. Acest site a fost cea mai buna idee pentru ca avem intrebari pe care nu le stim si apelam la prietenii nostri de pe acest site care ne pot ajuta sa intelegem.Eu vreau doar sa ajut si sa fiu ajutata, atat.
Pa - pa!

14 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu rup zilnic din timpul meu si intru pe TPU cu scopul de a ajuta pe cei care pun diferite intrebari, si mai ales sa le spun din experientele mele din viata, pentru ca la randul lor sa nu faca greseli si sa suporte consecintele.

| Karinakari99 a răspuns:

M-am înregistrat pe TPU ca să ajut cum pot alţi useri înregistraţi aici.

| mgtow a răspuns:

Ajut userii care nu stiu multe chestii din viata actuala.

| NoNameJunior a răspuns:

Uite cum l-am descoperit:eu am cautat pe google o intrebare.am dat click pe un site si am descoperit TPU-ul. dupa cateva luni, am zis:,, hai sa imi fac si eu cont pentru ca pot ajuta oamenii si pot fi la randul meu ajutata!"

| florin1979 explică (pentru NoNameJunior):

Asa si eu ana, am cautat pe google, ma rog am scris." cati ani traieste un caine?" si am gasit TPU!

| Dumnezău a răspuns:

Dereglarile de site ale RedTube-ului, atat tot. laughing

| FucktheSystem a răspuns:

Față de majoritate (sau de ce declară majoritatea) eu nu-s aici să ajut, să fiu de un real ajutor sau alte chestii de genu.
Ci sunt aici să mă amuz și să-mi spun ominia, că-mi mai scapă și ceva folositor...eh, e involuntar.

| Cristianne a răspuns:

Pentru că așa mi-au spus hamsterii.

| Barney a răspuns:

Plictiseala

| DoubleS a răspuns:

Lipsa de ocupatie. laughing)

| Viki20 a răspuns:

Eu intram si inainte, cand nu aveam cont, si am vazut pe-aici unele intrebari la care vroiam sa raspund. Erau cateva si prostesti (inca sunt...multe), dar mai erau unele la care chiar vroiam sa dau un raspuns, sa-mi zic parerea. Am gasit si intrebari la care raspunsurile eronate primeau funda si am zis sa ma bag si eu sa contrazic acolo, sa scot adevaru' la lumina (pe cat stiu si eu) laughing

| maresal a răspuns:

"Sa joc fotballaughing" nu e foarte clar? Toti Pentru Unu! Raspunzi la alti, te ajuta altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdeh, şi acum toţi o să se rupă în figuri că vin aici să ajute.
Uite, eu am scopul pe TPU de-a mă mărita virtual. smug

| SM_9305 a răspuns:

Mie mi-a aratat cineva site ul si mi-a placut ideea