| RobyCIP a întrebat:

Buna ziua TPU! Imi poate spune si mie cineva cum se numeste un joc anume? Cadeai din cer in fata unei piramide si trebuia sa urci sus pana cand ajungeai la o intrare in ea. Aceasta era de fapt un templu. Si te bateai cu un canibal, erau mai multe obstacole si trebuia sa treci de ele.Stiu ca trebuia sa aduni niste globuri albe si alte chestii si mai era niste banane care iti dadea viata. Jocul avea o grafica veche, nu era cine stie ce, dar imi placea big grin. L-am tot cautat dar nu am dat de el. Daca il stie cineva va rog frumos! nu ezitati sa imi spune-ti si mie. Cine imi va spune primul jocul pe care-l caut va primi FUNDA! Multumesc frumos! big grinwinking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Temple Run?

| RobyCIP explică (pentru LarissssaMagdiiiiiiiiiiii):

Nu. Era joc pentru pc. Se putea juca si pe Pentium2

| RobyCIP explică (pentru RobyCIP):

Am aflat care era jocul. Se numea Montezuma big grin. Multumesc oricum pentru mesaje big grin.