| Lisandra a întrebat:

Va rog sa imi recomandati o cazare pe Valea Doftanei, nu vreau hotel. O casa, pensiune cu peisaj frumos, sa fie in natura, sa poti face un gratar.

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Eu iti recomand sa vizitezi Casa de vacanță Stifler din Valea Doftanei. Are un peisaj si o liniste uimitoare pe langa pretul de cazare care este mic 60-70 de lei.
Uitati un link catre aceasta pensiune pentru a vedea mai multe informatii legate de peisaj, aspect, pret etc.

https://www.turistinfo.ro/......49947.html

Sper ca te-am ajutat!