| Voicu_Andreea_1996 a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute cu sugestii de locuri frumoase pentru poze de album? O pensiune sau un hotel/restaurant cu peisaj frumos (gradina) si interior fancy, nu rustic big grin in Timisoara

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Incearca cladirile din piata Operei daca stii sa faci fotografie de arhitectura. Prinde detalii. Podurile de peste Bega ar fi o tema buna. Piata Traian, si mai erau cateva cladiri frumoase dar nu imi mai amintesc numele locului.

| Voicu_Andreea_1996 explică:

Am nevoie de un local frumos indoor si outdoor happy nu eu sunt fotograful. E necesar ca locul sa aiba aspect frumos si afara si in interior, sa nu trebuiasca sa ne mutam din loc in loc