| AnimeDream a întrebat:

Vreau sa fac si eu un anunt pentru toti cei care se pricep cu :
• Traducători Anime
• Editori/Traducatori Manga
• Verificatori
• Encoderi

Este vorba despre un site online cu anime/manga in limba romana. Sunt pasionat in anime-uri si manga si imi place sa urmaresc diferite serii (vechi/noi), dar problema este ca multe dintre ele nu se pot gasi traduse in romana, doar in romana, numai ca un anime este mult mai frumos sa il urmaresti sau un manga sa il citesti in limba pe care o intelegi cel mai bine. Eu am infintat acest site cu ideea de a aduce cat mai multe serii de anime/manga traduse in romana pentru toti pasionatii de asa ceva. Pentru cei interesati va rog sa ma contactato la Id-ul de messenger : animedreamro

Ma contactati daca stiti sa traduceti din engleza in romana, iar daca nu va pricepeti cu traducerea pusa in episod, etc, nu este problema pentru ca va voi invata personal. Si vom discuta impreuna pentru a face o comunitate cat mai mare si pe placul tuturor.

Site-ul este : http://animedream.ro

3 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Sunteți ca Martorii lui Jehova să mor eu. rolling on the floor
Peste tot reclamă la voi. Nici un fansub nu mai am văzut să fie așa disperat. tongue

| GigelFaraNumar a răspuns:

Cauta pe fiverr.com