| Lavymee a întrebat:

Bunaa...am si eu o intrebarebig grin si va rog sa imi da-ti cat mai multe raspunsuri. Ce as putea face special pentru petrecerea mea de majorat? Ma refer la organizare...etcbig grin dau funda la cel mai bun rasp si inteligent+ folositor la restul. Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| HuBBaBuBBa_9527 a răspuns:

Il poti face la un restaurant.
Poti pune pe jos lumanari si sa le asezi in forma de inima.
Iti poti creea o bada ca la "miss" si sa scrii pe ea " miss majora".
Poti pune baloane umplute cu chestii sclipitoare si sa le spargi la sfarsit. day dreaming
Poti cumpara confeti... si alte chestii.
Nu prea imi vin idei acum puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| YoanaYo a răspuns:

Bataie cu apa sau cu mancare devil bine, asta ar face sa se curete mai greu laughing
Poti sa iti surprinzi prietenii organizand un concurs de karaoke... cine refuza sa cante primeste porunci tongue

| laurik13 a răspuns:

La un club sau restaurant...la o piscina sau chiar la un campingwinking