| Cristiiiish a întrebat:

Voi cum v-ati sarbatorit petrecerea de majorat? As vrea sa organizez ceva special de care sa imi aduc aminte toata viata...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cele mai tari majorate mi se par undeva cu prietenii la vreo cabana macar 2 zile. laughing daca iti permiti fananciar si aveti cu ce sa ajungeti, iti recomand.
Eu am inchiriat un local cu prietenii si familia, muzica noastra, spatiu doar pentru noi si a fost foarte bine si ne-am simtit bine, dar apoi am fost si la majorate la cabana si sincer nu le bate niciun restaurant. laughing Dupa am regretat ca nu mi-am tinut si eu tot asa.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pleaca intr-o excursie peste hotare!
Ceva unde-ti doresti sa ajungi cu toata ardoarea!

| anamariarot a răspuns:

Acasă cu familia și încă 2 persoane foarte apropiate. În același mod a procedat și fratele meu care a împlinit recent 18 ani.
Dacă nu simți tu că e nevoie să-ți sărbătorești majoratul într-un mod fastuos, nu o face doar pentru că o fac și cei din jur.
Ideea pe care ți-a dat-o KatyEscu mi se pare bună.