| ToxicDream a întrebat:

Bunaaa.
Va rogg euuu mult de tot. imi puteti spune de la ce varsta poti sa te uiti la filme de goaza la cinema? straight face ca aia de acolo mi-a zis la 18 si acum aud ca la 15.
Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Depinde de film. Sunt filme cu limita de vârstă de 18 ani, 15 sau ani, 12 ani, dar în general ar trebui să specifice pe site-ul cinematografului sau pe posterul filmului limita de vârstă.

5 răspunsuri:
| freakazoid a răspuns:

Dar depinde si de cinema, ca unora pur si simplu nu le pasa de varsta clientilor, sa platesti tu bilet! big grin

| GirlLăvHell a răspuns:

La majoritatea filmelor de groaza te poti uita daca ai 15 ani...hee hee

| AntonyoBoss a răspuns:

Mie imi plac filmele de groaza si ma uit chiar daca am 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi la cinema baga multe filme horror am 14 ani si meg mereu! E o porcarie faza cu varsta!

| kisha a răspuns:

Depinde de film daca ii de groaza ( chiar de groaza) atunci peste 18 ani...sau trebuie sa iti semneze o persoana majora ca poti sa intri sa vezy filmul nu este obligatoriu sa vina si acea persoana in sala cu tine numa sa iti semneze