| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa! Cine imi poate spune niste nume de mess sau de facebook, sau pentru atunci cand vreau sa imi fac contruri pentru jocuri sau orice? Dar a-si vrea sa fie ceva legat de numele meu(Roxana).
Va multumesc!
P.S. Cel mai complet raspuns primeste Funda! kiss happy

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Bunăă, Roxana happy!
Eu una, prefer ceva serios, nu gen : roxyy_bombonika2013@yahoo.com. NU! Nu tolerez acest gen de nume. Îmi dă impresia de lipsă de cultură si de lipsă de inteligenţă. Cel mai bine este să îţi pui numele la id-ul de mess, conturi şi facebook, numele tău de familie şi prenumele. Gandeşte-te că pe viitor, îţi vor fi necesare datele astea, precum e-mailul, şi doar numele tău de familie şi prenumele, dau dovadă de seriozitate, nu ca roxanicii_bombonicyy2013 [ e doar un exemplu prostesc ].
Pa, paa :*.

0 răspunsuri:
Întrebări recente