| mafychokko05 a întrebat:

Bune ce programe de facut capturi la un video in afara de bsplayer si dvd free video soft stiti?(p. s. nu le folosesc pe acestea pentru ca nu merg).

4 răspunsuri:
| GumitzaXD a răspuns:

Hristos a inviat!
Nu cred ca ai nevoie de programe.Iti zic eu o metoda mai simpla.Deci in dreapta sus unde sunt alea 9 butoane arata cam asa:
[] [] []
Tu dai click pe primul buton. Unde scrie Prt Scrn iar sub el este o linie si scrie Sys Rq.Dai click acolo, apoi intri in paint, dai click pe Ctrl si V(in acelasi timp)si apoi iti apare captura.Este foarte usor decat pare.Pa.Succes si Paste Fericit.

| ionut_8984 a răspuns:

Buna,un astfel de program l-am gasit pe www.panalu.net si este gratuit

| NevastuicAaA a răspuns:

Any Video converter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a face un video foloseste HyperCam