| RuxRawrr a întrebat:

Buuunaaa. Am o intrebare pentru cei care joaca metin2 united. Stiti cumva de ce nu merg elios si saphir sau cum se numeste?laughingNemesis mi-a mers putin azi... doar ch2. Apoi s-a blocat si a mers putin si ch1. si apoi nu a mai mers niciunul -.-. Stiti de ce s-au inchis celelalte sv si de ce si cam cat s-ar putea sa stea inchise? Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu si mie la fel

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o problema de la GM si mie acum nu-mi merge de loc!sad