| And4eisis77 a întrebat:

Ca sa mi iau de Craciun? Eu as vrea un PS4 SLIM(mi l doresc de foarte mult timp) dar maica mea mi-a zis ca e mai buna o bicicleta(am o bicicleta dar cam mica de mine).Am 12 ani si toti prietenii mei aproape au ps4 sau ps3 ori ps2 sau xbox.Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Csander a răspuns:

Bicicleta o sa te tina pe afara si-o sa comunici cu oamenii fata in fata, pe cand PS4-ul o sa te tina in casa, nefacand miscare, luand greutate (probabil) si o sa comunici cu oamenii doar online.
Alege ce ti se pare tie ca-i mai bine pentru tine.