| Anonimulciudat a întrebat:

El are 24 De ani
Eu am 13 ani
El este cuminte. Si tine la mine
Are Masina. Ca sa stiti in astea 3 luni De cand sunt cu el m-am urcat o singura data in Masina lui
Eu sunt cu el de aproape 3 luni dar il cunosc De cand eram mica.
Toti prietenii imi spun sa continui cu el deoarece stiu ca este cuminte. El a avut relatii si De 1-2 ani. Nu a intretinut relatii sexuale cu nimeni.
As vrea sa continui relatia cu el. Voi ce ziceti? Sa continui

Răspuns Câştigător
| oFrunza a răspuns:

Nu inteleg din numele tau daca totul e o farsa sau nu dar raspunsul ar fi :
El are o varsta care in 2-3 ani o sa vrea o familie iar tu o sa vrei distractii si nu sa fii "femeia" lui si nu are rost sa iti pierzi anii de tinerete in loc sa te bucuri de tot ce iti ofera prietenii de varsta ta si mai tarziu o sa regreti.
Daca o sa fie ceva intre voi doi, se poate si mai tarziu si daca tine la tine, va intelege.

| Anonimulciudat explică (pentru oFrunza):

Nu este nici o farsa. Mi.am pus numele asa pentru nu a fi recunoscuta cine sunt nu vreau sa afle toata lumea despre chestia cu prietenul meu

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ar putea relativ sa mearga daca chiar e virgin la 24... desi ma indoiesc.
In fine, nu cred ca la varsta aia te mai asteapta pe tine minim 2 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa il bagi la parnaie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, continua daca e cuminte

| GreenVoid a răspuns:

E virgin la 24 de ani? Clar are o problema.

| UzOm a răspuns:

"Ca sa stiti in astea 3 luni De cand sunt cu el m-am urcat o singura data in Masina lui" - Am o minte prea perversă...