| wizopo2 a întrebat:

Ca sa pun fisierele pe stick trebuie sa dau doar copy/paste sau imi trebuie Nero?

Răspuns Câştigător
| kathy7649 a răspuns:

Doar copy/paste. Nero e pentru CD.

8 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Doar copy/paste

| Acier a răspuns:

Dai doar copy/paste. Poti sa le si stergi daca vrei big grin

| MrKid a răspuns:

Cand bagi un stick in pc iti apare in my computer fisierul cu stickul.Dai copy la folderul care in vrei pe stick si dai paste in filderul stick-ului :d. Funda?happy

| DenisukuDeniii a răspuns:

Ca sa pui pe stick dai doar copy/paste. Daca vrei sa pui pe cd/dvd trebuie sa ai Nero instalat.

| nyko06 a răspuns:

Buna doar copy / paste atat si gata nu ai nevoie de nero, el se foloseste doar atunci cand "arzi" un cd.

| Furnicutza a răspuns:

Sau send to removeble drive

| crazyMokey a răspuns:

Ctrl+C pe file, dupa care Ctrl+V pe stick

| iarinuka1999 a răspuns:

Doar dai copy paste sau daca vrei poti sa dai click dreapta trimitere la numele stik-ului taul si gata funda?