| ChristianT a întrebat:

Am la masina un dvd care are si port usb. Am pus un stick cu muzica si nu imi citeste muzica. Cum trebuie sa pun muzica pe stick ca sa o citeasca? Eu am dat copy paste.

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

1. fii sigur ca stickul e formatat in FAT32
2. Melodiile sa fie in format mp3

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Muzica sa nu fi fost luata dupa un CD cu track-uri sa fi fost din calulatorul tau si sa mearga pe calculator. Sa fie MP3, stick-ul sa fie FAT sau FAT32 nu NTFS, si ca sa mearga pe portul USB casetofonul sau DVD-ul sau ce este sa fie setat in modul Auxiliare nu pe Radio sau CD!

| mczacky a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Tu stii ce inseamna mod auxiliar? mod prin cablu cum e la combina

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai copiat un CD audio nu va merge. Trebuie sa transformi melodiile in mp3 si apoi le copiezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cum pui melodiile atata timp cat se copiaza pe stick si e in format mp3 incearca sa pornesti dvd-ul conecteaza stickul deschide unitatea de la cd sa arate open si inchidel dar fara cd in mod normal o sa caute cd-ul si ar trebui sa gaseasca si stickul

| jorje92 a răspuns:

Asa imi facea mie pana la formatat in format FAT nu FAT32

| pitufin a răspuns:

Posibil ca melodiile care le-ai copiat din cd sa fie in format.cda trebui sa le schimbi in mp3 sau wma trebui sa incerci in mai multe formaturi k posibil sa nu citeasca dvd-ul orice format

| Stefan_Manea_1991 a răspuns:

Este posibil ca dvd ul tau sa suporte/citeasca usb uri pana la o anumita capacitate. Cam asta ar fi problema ta. incearca cv mic prima data gen 2gb