| Maria_8855 a întrebat:

Ca sa va racoriti, ce sucuri beti pe vremea aceasta?(si sa fie de firma)

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Beau apa rece... e cea mai buna si mai sanatoasahappy

18 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Imi fac seara 2 l de ceai musetel, gingko, ceai verde, lamaie etc. Dimineata il scot de la frigider si il beau pana seara, cand mai fac o portie pentru a doua zi si tot asa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Suc de hamei si maltz...rece ca mortu'. Si daca mai e si negru (sucu', nu mortu'), e perfect!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa nu-mi spui ca Dolce e Gabanna face si suc!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Consum numai sucuri proaspate preparate de mine la care adaug cuburi de gheata.

daniela
| daniela a răspuns:

Zeama de la o lamaie, 300 ml apa si o lingurita de miere... sau ceai cald de fructe de padure cu multa lamaie

| Silvia a răspuns:

O pun pe mama in fiecare zi sa imi faca ceai, si beau sucuri...cappy e favoritul meu... apoi prigat si tymbarkbig grin
Auzi da`... daca nu e de firma nu e bun? Nu e racoritor? Spune`mi ca daca nu, ma duc la nike sa le cer suc.laughing

| asya a răspuns:

Suc gastric! nu e de firma...ca nu imi permit!

| ionutk9 a răspuns:

Saraca fata...

| pisika a răspuns:

De firma?
laughing
hmm.in ultima vreme am baut 'frutti fresh' de pere, are un gust extraordinar de racoritor cand e rece.
e o firma modesta totusi...thinking

| daddy a răspuns:

Cola blushing

| Daisy. a răspuns:

Tymbark... k e de firmalaughing

| fzcsm a răspuns:

Eu consum multe sucuri naturale, dar pe langa ador Mountain Dew, Nestea de piersici si Sprite.

| domidoc a răspuns:

Cu adevarat esti fitzosika.

| MMady a răspuns:

Preparat-ti singurica o limonada din apa plata, 2-3 frunze de menta, o lamaie taiata in bucati cu tot cu coaja si eventual putin zahar/miere si apoi bag-o la frigider. Este mai sanatoasa, decat orice "suc de firma", cum le numesti tu.

| speranza24 a răspuns:

SANTAL de persica si lamaie,,,, te verde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu beau Cola.1 litru jumate pe zi crying mai beau si apa plata sau minerala.Sau Frutti Fresh de gref

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firma "casa mea" happy : suc de pepene verde, de zmeura, afine si combinatii de fructe, tot ce imi trece prin minte. Unele le las numai suc, altele le combin cu pulpa trecuta prin blender si iese minunat, dar pun si cuburi de gheata, scortisoara, felii de lamaie... un pai si baut pe terasa. mmmmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sucuri de firma?
laughing
Bea apa!