| TurcoaicaTa a întrebat:

Cam cat ar costa o cartela cosmote?

9 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

O cartela cosmote costa in jur de 28 lei. extraoptiuni: 3000 de min in retea, 75 in alte retele si 2500 de sms/mms, 75 min romtelecom/fix. Pe asta o stiu pentru ca pe asta o activez.

| catablondu a răspuns:

Cosmote ofera cartele cu numar gratis, dar acestea se activeaza odata cu prima reincarcare. 5 euro te costa aproximativ 30 de roni.

| qwerty101010 a răspuns:

Depinde de cati euro vrei sa fie cartela. Preturile variaza de la 20-3-0-40 lei. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| MihaiEddy93 a răspuns:

Te duci la orice magazin cosmote și le ceri o cartela cosmote prepaid cu număr. Costă cam între 25 și 30 RON. Îți recomand cartela frog de la cosmote, deoarece ai pentru doar 5 euro 3000 min în cosmote și romtelecom fix, 3000 min în cosmote, minute și smsuri nelimitate cu numerele de tip frog, 75 min naționale și internaționale, 75 smsuri naționale și internaționale, internet nelimitat prin web'n'walk.

| omik a răspuns:

28-30 de lei....depinde de extraoptiune kiss

| razvanlost a răspuns:

Fara numar, de 5€ - 29 lei, 6€ - 35 lei, 10€- 54 lei

| triffin a răspuns:

Cartela o obtii gratis, trebuie doar sa o incarci cu min 4 eur... poti sa incerci si cosmote frog... unde ai si internet in extraoptiune

| Asus123 a răspuns:

Vreo 20-22 de lei

| WhiteSharK a răspuns:

35 de lei