| smiley11231 a întrebat:

Cand apare filmul The Last Song in romania? in rolurile principale sunt miley cyrus si liam hemsworth?

5 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Filmul va aparea pe data de 31 Marti 2010 deci luna aceasta. Eu am fost sa ma interesez, normal ca voi merge si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aflat data sigura pe care va aparea in romania:07. 05. 2010. daca nu ma crezi intra pe cinemagia.ro si scrie the last song

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Last Song apare in Romania pe data de:7 mai 2010(daca nu am credeti)uitati linkul::dhttp://www.filme-noi.ro.im/drama/610-the-last-song-2010.html.Iar in celalate tariData lansare SUA 31 martie 2010, Perioada filmare 15 iunie 2009-17 august 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand apare.nu stiu. dar sigur vom fi ultimi care il vom vedea.(asa is romaniiiiiiiiiiiiiii)

| ramos729 a răspuns:

Pe 31 martie stiu ca apare in USA.in romania.nu stiustraight face. prin europa adica spania, italia, apare prin aprilie.la noi normal ca nu sa anuntat:-p

Întrebări recente