| anonim_4396 a întrebat:

Miley Cyrus se va marita cu Liam Hemsworth?
Daca da, cand?

Răspuns Câştigător
| Codruta a răspuns:

Desi nici nu a implinit varsta de 18 ani, cantareata Miley Cyrus se pare ca deja se gandeste la casatoria dintre ea si iubitul ei, Liam Hemsworth.

Orice fata isi viseaza rochia de mireasa si isi face scenariul nuntii ei. Asa se pare ca procedeaza si cantareata Miley Cyrus, care doreste sa se casatoreasca cu iubitul ei, Liam Hemsworth.

Daca acum cateva luni, gurile rele spuneau ca relatia celor doi este bazata pe interes din partea lui Liam, care dorea sa devina faimos prin Miley, ea a infirmat zvonurile, spunand ca este o relatie serioasa, cei doi iubindu-se foarte mult.

Actrita si cantareata Miley planuieste sa se casatoreasca, de indata ce va implini varsta de 18 ani.

" Este convinsa ca-si va petrece restul vietii alaturi de Liam", povesteste o sursa revistei americane OK!

Recent, actrita a declarat in toate revistele ca relatie ei actuala este una serioasa, nu ca acea pe care a avut-o cu Nick Jonas.( membrul formatiei Jonas Brothers)

" Eu si Nick eram foarte tineri. Intr-adevar, am crezut ca era marea iubire, dar nu a fost asa. Ne-am cunoscut cand aveam 12 ani. Atunci nu stiam cine eram. Stiu cine sunt acum si sunt foarte fericita si hotarata" a declarat artista.

Vedeta din Hannah Montana joaca impreuna cu iubitul ei, in filmul " The Last Song", care a avut premiera la sfarsitul lui martie, la Hollywood. Cei doi s-au cunoscut la filmarile peliculei si de atunci sunt impreuna.

4 răspunsuri:
| gossipgirl a răspuns:

Ai de gand sa participi?

| gossipgirl a răspuns:

Doamne fereste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maam saturat de amindoi gata nu mai vreau sa aud de nerusinata asata

| justina_6142 a răspuns:

Am auzit ca vrea sa se marite in noiembrie cand va implini 18 ani si va purta rochia de mireasa a mamei sale...big grin...