| TєηιѕιAℓвι a întrebat:

Cand cineva imi viziteaza profilul pe facebook pot vedea cine mi-l viziteaza sau ca mi l-a vizitat cineva?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu poti vedea.

7 răspunsuri:
| Kgh13023 a răspuns:

Da. Daca o sa cauti in casuta 'Search' 'Who visited my profile', o sa primesti mai multe rezultate de aplicatii. Doar unele dintre ele sunt bune.
Succes!

| simina96 a răspuns:

Nu.Exista ceva aplicatii pentru a afla dar majoritatea sunt teapa.

Răspuns utilizator avertizat
| Puffulets a răspuns:

Nu.

| Alexandru_Bogdan_1991 a răspuns:

Sus in bara unde iti cauti preteni daca apesi prima initiala a unui preten si iti apare. teoretic cica tea vizitat,
cat e de real nu pot sa-ti zic, da in mare parte functioneaza, eu vroiam sau caut pe cineva si am apas litera D si mi-a aparut alt nume prima data desi inainte numi aparea asa, deci ceva cred ca e adevaratbig grin