| QUM a întrebat:

Cand comand o carte de exemplu care costa 10lei de pe siteul nemira.ro atunci cand vine platesc doar aia 10lei sau trebuie sa platesc si o taxa pentru transport?

Răspuns Câştigător
| Hauhauhau a răspuns:

Taxa pentru transport, in jur de 6 lei, din cate stiu eu

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

și transportul se plătește

| aminutza a răspuns:

Da normal, editura respectiva iti aduce cartea acasa. Funda?

| dienuta1990 a răspuns:

Se plateste si transportul pana la domiciliu

| aDDellin a răspuns:

Salut! Daca cumperi un obiect mai valoros de 50 sau 100 lei nu costa transporta asa se plateste!

| georgia99 a răspuns:

Depinde de site dar sigur scrie undeva...vezi la detalii transport sau detalii comenzii...