| lalalalandra a întrebat:

Cand incepe hannah montana the movie in romania? va rrog sa imi spuneti

Răspuns Câştigător
| Delia 75 a răspuns:

Hannah Montana: The Movie
Premiera: 03 iulie 2009 (Romania)

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alo sunt andy cioboata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar eu l-am vazut la cinema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe mai tarziu, prin toamna. Da' eu l-am vazut pe :''hannah montana the movie pe teava.ro'' si e chiar fain incearca si tu...
dai pe google si scrii acoloce am zis:hannah montana the movie pe teava.ro si dai ca scrie parca:hannah montana the movie part 1 si dai click si vezi ca dupa aia are si partea 2
Mult succes sa-l gasesti ca e usor...cauta pe teava.ro cum ti-am zis. Cu placere si vizionare placuta
Aaaa...vezi ca are si subtitrare in limba romana! happy
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste o luna 100%100

| questa a răspuns:

In iulie sau iunie ..parca