| Robert_1184 a întrebat:

V-a incepe inca un sezon cu Hannah Montana?

6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu,sezonul 4(cred) a fost ultimul. Oricum, ea deja spusese lumii secretul, plecase la colegiu cu Lily si nu mai avea nimic altceva interesant de facut.

| BellsC a răspuns:

NU asta e ultimul pentru ca numai vrea sa joace rolul Hannei ci vrea sa joace in alte filme pentru varsta ei. Oricum daca ar vrea sa reia eu cred ca ar trebui sa se face ceva gen''sa se trezeasca dimineata si sa vada ca nimeni nu stie ca e Hannah si ca totul a fost doar un vis si sa`si dea seama ca nu e pregatita sa spuna lumii ca e Hannah deocamdata''asta cred ca ar fi destul de frumos nu?

| SummerDays a răspuns:

Nu!

| Silvia a răspuns:

Nu,pentru că fiindcă deoarece s-a drogat ca o proastă.

| broker69 a răspuns:

Nu dar oricum ne-am saturat toti de ea, nu?

| fuckU a răspuns:

Cu siguranta nu...