| InspectorulTPU a întrebat:

Cand incepe scoala?
Luni sau miercuri?

14 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Scoala va incepe pe 12 septembrie 2011 pentru ca in fiecare an scoala a inceput in zi de luni dar nu si data precisa, funda?

| Hikari a răspuns:

Buna! happy
Scoala, incepe luni.
Numai bine!

| RфZaημtzα a răspuns:

Pe 12 Septembrie.Bafta!

| Damasc a răspuns:

Marţi.

| Flöricicä a răspuns:

Scoala incepe luni, 12 septrmbrie si se termina pe 22 iunie 2012happy

| anonima13 a răspuns:

Incepe luni, 12 septembrie programul de incepere va incepe pe la ora 9 dar mai toti copii vin pe la 8-8:30 pentru ca nu ne, am vazut de mult. abia astept sa-mi vad colegii.succes!

| Anduuu a răspuns:

Luni,12 septembrie 2011

| Chriistiinex a răspuns:

Buna! sa iti explic scolile de stat trebuiau sa inceapa pe 1 sepremrie pentru a li se preda cartile si pentru a a avea un weekend la dispozitie sa isi cmpere rechizite.dar scolile normale si liceele incep pe 12.09. 2011 ce va cadea luni! sper ca te-am ajutat si iti urez multa bafta la scoala!

| FetitzaDulce a răspuns:

Luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luni

| sshhhhhttttt a răspuns:

12 Septembrie. Luni happy
Succes in noul an scolar!

| geograful a răspuns:

Conform unei legi scoala va incepe intotdeauna intr-o zi de luni, in saptamana in care pica 15 septembrie(de ex:daca 15 pica miercuri, scoala va incepe luni, pe 13)
Deci, scoala va incepe luni, 12.09. 2011

| Lane a răspuns:

Luni,12 septembrie.

| Zăppălici a răspuns:

Buna.Luni pe 12 septembrie happy. Succes!