| CatalainSauSPK a întrebat:

Cand ma inregistrez pe united mt2 nu am primit nici un email de activare si m-am inregistrat pe 3 id-uri. care poate fi problema?straight face pls incerc de o saptamana sa ma inregistrez si tot asa straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu primesti link de confirmare intra in joc cu numele si parola care o ai dar fara sa o confirmi funda

9 răspunsuri:
| CatalainSauSPK explică:

Va rog nimieni nu stie care e problema?

| CatalainSauSPK explică:

Da da mi-am facut de 5 ori pana acum si ot nu merge chiar daca incer sa intru cu el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiai facut cont ?

| Eu_9064 a răspuns:

Lasal colo joc fa-ti cont pe fusion fallwinking

| DragosM8 a răspuns:

Pai pe united cand te inregistrezi nu iti da email de confirmare, cum l-ai facut poti intra direct nu trebui sa il confirmi

| UnNumeCeDrq a răspuns:

CatalainSauSPK pai la private server nu iti trimite link de confirmare pur si simplu iti faci account downloadezi jocul il instalezi si te loghezi...simplu

| l0r3 a răspuns:

Nu mai oc pe united daca vrei iti dau cont de war lv 100.lasami pmhappy

| andrey001_6670 a răspuns:

Cata dai king de sura sau de alceva pls

| Zaharia_1791 a răspuns:

Este mia injos acolo unde te inregistrezi un tabel treba sa pui codu de mai in sus si gata