| oanabaloana a întrebat:

Cand ma uit pe pc la un film, titrarea exista...insa cand fac un dvd si vreau sa vad filmul titrat la un dvd player, nu mai am titrarea...de ce? voi ce folositi pentru a vedea filmul pe dvd player titrat? explicati-mi mai amanuntit va rog. funda

1 răspuns:
| BoierBibescu a răspuns:

Pai nah. una sa fie din cauza extensie la subtitrare. banuiesc ca la dvd cel mai bine functioneaza cu extensia. sub acu nusj. sau a 2 problema e ca trebuie sa introduci subtitrarea manual. din telecomanda dvd-ului. cand incepe filmul. menu. open subtitles.si mai departe vezi tu. sau ceva de genu!