| ingerashpierduth a întrebat:

Cand o sa apara noul numar al revistelor Popcorn, Bravo si Cool girl?

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Bravo trebuie sa apara acum marti in 20, bravo girl apare in 27 ( si bravo si bravo girl sunt reviste bilunare, apar de 2 ori pe luna, o saptamana bravo si una bravo girl, popcorn stiu ca apare luna viitoare nu stiu exact data crying iar cool girl din cate stiu eu apare in ultima joi din fiecare luna happy parca in 7 iulie a aparut luna asta, deci luna viitoare nu stiu exact in ce data happy

| Marcela a răspuns:

Popcorn apare o data pe luna
bravo din 2 in 2 saptamani si
cool girl tot o data pe luna...cred tongue

| daniela_9291 a răspuns:

Pai popcorn luna viitoare la fel si cool girl, iar bravo nu stiu exact dar stiu de bravo girl ca apare pe 27 iulie:->