| wizopo a întrebat:

Cand se mai difuzeaza emisiunea In Puii Mei?

Răspuns Câştigător
| clo9ryna a răspuns:

Raspunsul este simplu... pe 6 Martie tot la Antena 1.

6 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Nici sambata asta, nici cea viitoare. nu va fi. cred ca dupa luna asta! nu sunt sigur!

| shippo3313 a răspuns:

Din cate stiu eu nu se va mai difuza deoarece dna-ul a anulat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in fiecare sambata(maine)la ora 20:30 la antena1, dar poti intra si pe www.a1.inpuiimei.ro sau nu mai stiu cum era exact site-ul cred ca era www.inpuiimei.a1.ro.:)

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 6 martie cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca vorbesc pornografic si apar dezbracati la emisiuni

| alex_6901 a răspuns:

Problema e ca nu se mai difuzeaza.Doamna Udrea l-a dat in judecata pe Bendeac si a fieresca ca a castigat procesul... iar emisiunea nu se va mai difuza.straight face