| bxxt a întrebat:

Cand sunteti tristi ce preferati sa faceti? sa ascultati muzica sau sa pictati?

22 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ascult muzica de inima albastra! Daca m-as apuca de pictat cred ca as intra intr-o si mai mare disperare si depresie, cand as vedea rezultatul!

| Adina a răspuns:

De pictat. nu prea ma pricep :[
Daca ascult muzica.incep sa plang si mai rau. daca e mai tristahee hee
ca mel. vesele in momentu ala chiar nu pot asculta tongue
Asa ca mai bine ma uit la televizor.sau ma pun intr-un colt al patului, sa nu ma vada nimeni, plang si ma descarchee heeSperand la mai bine; p

| madia a răspuns:

Ascult muzica, daca pictez ma intristez si mai tare...nu am talent la desen.

| PeAcE a răspuns:

Sa ascult muzica. Muzica e ca un remediu pentru mine in orice moment. Atunci cand sunt trista ma inveseleste. Nu stiu daca as putea trai fara muzica. Mi se pare o viata mult prea goala.

| foxi a răspuns:

Pictura ma odihneste, ma curata de ganduri negre!

| Mary496 a răspuns:

Ascult muzica buna de club, melodiile triste ma omoara incet incet.Desenatul ma scoate din sarite.

| Simona a răspuns:

Muzica e cea mai pitrivita...

| pengu a răspuns:

Sunt momente in care ascult muzica... slow, trista... iar alteori desenez sau scriu poezii tongue

| AlexandraFoo a răspuns:

Draguta intrebare eu prefer sa crying. Dar dinte cele doua variante as alege sa ascult muzica, chiar daca am talent la desenat ( chiar foarte bun ). happy

| Eusunteu a răspuns:

Muzica tristasad

Melodii fff tristecrying

| Deeanne a răspuns:

Ascult muzica pentru ca ma face sa ma simt mai bine :d

| TeenageGirl a răspuns:

Sa fac schite de desene[si cand nu am chef de nimic si cand am chef de toate si cand sunt ft vesela si cand sunt foarte trista] asta e "meseria mea"

| anonim1808 a răspuns:

Sa asc muzicahappy

| pithicot a răspuns:

Sa ascult muzica.

| Thisbeea a răspuns:

Sa scriu si sa ascult muzica...as picta daca as avea catusi de putin talent.

| JustSmile_8808 a răspuns:

Sa ascult muzicaaa...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ascult muzica
u?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult rock!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nici alta. Sa vorbesc cu prietena mea, sa-i povestesc, sa plang, sa ma descarc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua, dar depinde daca am o panza pe langa mine. Daca da, pictez, daca nu, ma limitez la muzica. Desi uneori imi place sa le combin. Imi ia gandul de la ce ma intristeaza si... ma simt mai libera pe urma. Incearca si tu.

| bluelife a răspuns:

Fratilor ascultati muzica trista cand suferiti? mai rau este...iti adanceste mai rau suferinta

| Tixie a răspuns:

Eu de obicei pictez...nu stiu ce imi vine atunci in cap. Dar cand n'am o pensula sau creion ascult muzica.