| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Cand vreau sa instalez sims 3 il bag in daemon tools si nu merge. Zice ca este deja bagat in calculator. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Cristina2216 a răspuns:

Buna,este chiar foarte simplu de instalat sims 3, eu l-am avut pentru 5-6 zile,pentru ca ma plictisisem de el laughing Eu sincer,folosesc ''Power Iso'' mi se pare mai bun. Descarca-l iar! Daca nu merge descarca-ti power iso, si cauta pe youtube cum se foloseste, sper ca te-am ajutatwinking