| ImmortalQueen a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota obtinuta? Pt ce?hee hee

40 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nota 4 la l. romana ca vorbeam cu colega de banca si nu am stiut ce a intrebat profesoara.

| DiDi a răspuns:

Pai am avut un 2 la geografie, dat exact de 1 aprilie ( in generala, pare-mi-se ca era clasa a VIII-a ). Proful nostru era ( sau inca este ) cel mai exigent din toata scoala, toti ne temeam de el si era o liniste totala la ora lui. In cazul in care un elev incepea sa caste, profesorul se enerva si il scoatea de la ora laughing
Si cum spuneam, 1 aprilie, ziua farselor, ora de geografie. Eram toti foarte agitati si cand a intrat proful la ora ne-a gasit intr-o galagie extraordinara. S-a asezat la catedra, a deschis catalogul si zice:
- Scoateti toti o foaie de hartie, "Test". Am vrut sa fac figura cu "scoateti o foaie si puneti-o la loc", dar m-ati asteptat intr-o galagie mare, si eu nu suport chestiile astea!
In ziua aceea, toata clasa am pus la colectie un 2.laughing

| Razvan a răspuns:

4 la geografie, pentru ca nu am invatat. A doua zi m-a ascultat si imi mai dadea unu daca nu stiam lectia mai ceva ca tabla inmultiriilaughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Am primit 1... aş zice că pentru şoptit dar am urlat mai bine spus laughing

| Malvina24 a răspuns:

2 in clasa a -8a am copiat la ed. tehnologica! nu ma simteam bine si am ales o metoda mai putin buna de a copia, m-a prins si pac am luat un 2... a vorbit toata scoala de mine timp de 1 luna de zile deoarece aveam numai 10, m-am simtit oribil! NU am mai copiat de atunci!

lolita
| lolita a răspuns:

Ce copii cuminti, eu am luat un 2 la mate deoarece vb in ora, si culmea este ca nu ii statea bine pe langa notele mele.laughing

| Ramonaaaa a răspuns:

1-la muzicalaughingPentru ca nu am scris nimic la testhee hee

| Black_Cherry a răspuns:

6 la fizica pentru ca m-a pus sa scriu 2 randuri la tabla ca profa e tampita si un 5 la biologie(test) pentru ca am lipsit la lectie.

| miauu a răspuns:

3 pentru ca aveam fituica sub fund la tic.
crying
ce-l mai tare m, a ofticat ca nu am copiat de pe ea ca-mi invatasem lectia
tu?:*

| m4them4tic a răspuns:

Un 2.Pentru ce? aaaa, pentru exagerat de multe cunostinte in domeniul materiei respective.big grin

| JoJo a răspuns:

2 la mate. Am luat toata clasa, pentru tema nefacutalaughing

| costyn162 a răspuns:

Am luat 5 la Antreprenoriala din prostia profesorului insa s-a rezovat pentru ca am facut reclamatie la director. In rest am luat un 7 la teza cu subiect unic la romana in clasa a 8-a.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Pai la mate am avut 2 de 3 si un 4hee hee in lucrari si in teza.
si acu` am luat un 3 la fizica in lucrarebig grin

| ellene a răspuns:

3 la mate fiindca era profu misogin... (3 de 3 in acelai semestru big grin )

| Klara a răspuns:

2 la religie parca rolling on the floor Ca iar ma luasem in gura cu profu'

| Fallen Angel a răspuns:

Am avut nota 5 la matematica in clasa a V-a. Am dat lucrare si n-am facut mai nimic bine. Dar nu a trecut nota in catalog.

| MariuZ a răspuns:

1 - pentru suflat raspunsuri colegilor; am mai luat si 2uri, dar majoritatea le meritam;
Notele proaste m-au ambitionat pe termen lung...

| biencutza_7855 a răspuns:

Cea mai mica nota a fost 3 la mate.Am dat lucrare si am incercat sa rezolv dar erau gresite.

| CC7 a răspuns:

1...Pt prostie... fundita te rog

| camelia1812 a răspuns:

4 la chimielaughing

dar ca norocul ca am putut sa -mi maresc nota
si mi-a dat 9
o iubesc pe profa aialaughing

| M3ntosana a răspuns:

Cea mai micathinking a fost la muzica 2laughinglaughinglaughing(recordul cls dintre fete ca nu a mai luat nicio ft 2laughinglaughinghappyde vazut cum zice ea nu m-a vazut dar ma auzit ca radeam cu colegu de banca si colegu din fata si mi-a pus 2 ca mo "auzit" ca radeamlaughing si in final in catalog a aparut doar o datalaughinglaughinglaughing

| Andra2503 a răspuns:

8.Pt ca am uitat sa scriu o fraza importanta la biologie

| C3dRyK a răspuns:

1 La Germana ca nu mi-am facut temalaughing

| BuLLetBtwin a răspuns:

4 la engleza ca am gresit complet o prop si nici nu sa mai uitat pe restul lucrari crying

| corado a răspuns:

Cea mai mica nota am luat-o la Marketing in clasa a 12-a, ci anume 1! Frumos a fost ca in acea ora m-am certat rau cu profu' si ca sa imi arate ca el e sefu' mi-a mai dat trei de 2 si mi-a mai scazut patru puncte la purtare! Asta asa ca nu m-am lasat deloc in fata lui dar pana la urma ne-am impacat si acum suntem in relatii foarte bune. Mi-a spus omul ca vrea sa fim in relatii bune si ca ii place ca nu renunt deloc la opiniile mele! Vad ca sunt cel mai tare de aici cu povestea asta, pentru cine doreste am si martori 20 de colegi.

| emasweetgirl a răspuns:

2-pentru ca am ras de un coleg ca nu stia sa citeasca calumea in engleza...laughing
parca vorbea pe chinezarolling on the floor

| johnny_1840 a răspuns:

laughing)) am luat 1 intr-a sesea pentru copiat dupa fitzuica la romana, 2 la matematica pentru ca ne-a prins profu jucand poker si 1 la engleza si media scazuta la 5 fara exmatriculare pentru ca eu si inca cativa suflam bucatzele de guma de mestecat cu pixul, stiti voi, in parul profesoarei cand scria la tabla! laughing jajajajaja ce distractiv imi place!

| georgi1897 a răspuns:

4 la desen deoarece am scris pe geam cutia milei si sotul profesoarei este preot
funtita?

| eduardd a răspuns:

nota 1! pentru orgoliu profesorului!

| alexaalexandra a răspuns:

4 la mate ca n1am stiut un ex la tablalaughing)