| Slavic a întrebat:

Care a fost primul barbat care a spus: "E nevoie de o femeie in casa!"?

Răspuns Câştigător
| zorialbi a răspuns:

Mesterul Manolehappy

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu stiu, dar ala a fost om cu cap.

| SweetCandy a răspuns:

Toti spune-ti asta, desi va e rusine sa recunoasteti!

Mesterul Manole., el a spus prima data

| waXonwaXoff a răspuns:

Dan Diaconescu. A avut nevoie de o femeie in garsoniera, si asa a aparut clarvazatoarea Ildiko.

Apoi.Tolea Ciumac..."e nevoie de o femeie in tomberon" si asa a aparut Magda Ciumac.

Apoi Madalin Ionescu: e nevoie de o femeie in transa- si a aparut Roxy Manelista

| albastrel a răspuns:

Adam

| Smackdown a răspuns:

Slavic de pe TPU.ro

| TeoIonela a răspuns:

Tatahappy

| dragalasica a răspuns:

Manole

| betty17 a răspuns:

Adam.adica eu stiu ca Dumnezeu a creat femeia pentru ca Adam se simtea prea singurbig grinnu avea alaturi pe cineva care sa se bucure de ceea ce oferea gradina Edenului(rai)

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leneşul