| qLoveSmileღ a întrebat:

Care ar fi ultimul lucru pe care l-ati face? happy

Răspuns Câştigător
| LoOvE a răspuns:

As merge la biserica

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sa cersesc funde pe TPU!

| ZEU93 a răspuns:

As stinge calculatorul laughing) sa nu platesc curentul degeaba big grin

| Broadband a răspuns:

L-as bate pe tata cu teava de la gardlaughing

| qLoveSmileღ explică:

N'ati inteles! Adica, ultimul lucru pe care l'ati face, ce urati voi cel mai mult, ce nu ati vrea sa faceti! Ultimul lucru... Exemplu : Ultimul lucru pe care l'as face, ar fi sa... ma sinucid ( ex ). Ce nu suportati voi. happy

| Nicole a răspuns:

Buna.
As ruga ca toata lumea sa aiba sanatate.
O seara buna.
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

aş asculta muzica lu beaver

| Anablondyi a răspuns:

As face ce nu trebuie cu prietenul meu

| MaiiaAna a răspuns:

in acest moment?
As sari cu parasuta big grin
love struck

| Michy_1562 a răspuns:

Hmm... as face ceva ce nu as mai fi facut in viata mealaughing

| Luiza_3305 a răspuns:

I-as spune prietenului meu ca il iubesc cum nu am iubit pe nimeni (desi i-am mai spus-o de cateva ori), dar sa fiu sigura ca stie happy