| 1onut a întrebat:

Care are sa imi dea o dublura la concursul Kubeti - Vanatoarea de vampiri...
Mai am nevoie de tarus, oglinda si soare. Cine imi trimite codul pe ex3kutor@gmail.com si lasa numarul de orange are un euro happy

Răspuns Câştigător
| ChRoM a răspuns:

Eu ti le trimit pe toate 3 in schimbul apei sfintite happy

10 răspunsuri:
| DeDe_2431 a răspuns:

Am nevoie de oglinda. am tarus

| DeDe_2431 a răspuns:

Cine are dublura la scut? am apa sfintita, soare, oglinda, puterea vrajitorului

| alinutz_3504 a răspuns:

Am si eu dublura la tarus si usturoi: id: lord_of_darcnes care vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dau 2 insigne tarus si una soare pentru o insigna usturoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am toate felurile de dubluri! Add me andrey.andrey42@yahoo.com.Ofer la schimb cu cele noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dubluri de : apa sfintita si Soare
vreau altceva la schimb
ID: sergiu_fitzosul2008 contactati-ma pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarata faza asta cu kubeti? chiar castigi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubluri : Puterea Vrajitorului, Usturoi, Soare, Tulpina De Trandafir, Oglinda... Schimb cu :Apa Sfintita, Scut, Tarus, Carte De Vraji Si Sageata De Argint.Contact ID mess : francois_mitterand80

| traianstc a răspuns:

Am si eu dubluri pentru tarus, soare, usturoi, le dau pe toate pentru apa sfintita. ym: theduckdodgers@yahoo.com

| H3ineken a răspuns:

Am toate cele vechi... ofer la schimb cu Scut","Tulpină de trandafir","Carte de vrăji","Săgeată de argint","Puterea vrăjitorului"