| aligherghe a întrebat:

Care baterii se pot reincarca? funda

Răspuns Câştigător
| ioanionel a răspuns:

Cele pe care scrie rechargeable battery sau rechargeable (cred ca pe romaneste corect s-ar zice acumulatori)

9 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Bateriile nu se incarca, doar acumulatorii.

| PinkPanther a răspuns:

Acumulatorii, arata ca niste baterii normale doar ca sunt reincarcabili

| soraGrime a răspuns:

Cele reincarcabile thinking
Te duci la magazin/supermarket si intrebi daca au, de obicei scrie pe pachet daca sunt sau nu reincarcabile-dar ma rog, astea sunt mai scumpe.

| roxutza2010 a răspuns:

Acumulatorii

| Al3xCojbuchi a răspuns:

Nu baterii. Iti trebuie acumulatori si un incarcator pentru acumulatori. Daca incerci sa reincarci bateriile se vor scurgesad funda?

| Alexitator a răspuns:

Cam toate dar trebuie sa vezi ce scrie acolo dar pot sa fie si cu un incarcator care sigur bateriile se incarca.Nu dai si tu o funda? o si apropo acumulatorii se incarca nu bateriile.

| DANU_4412 a răspuns:

Diferite sunt dar multe ati enumer cateva Duracell, energizer etc.

| AndaSerban a răspuns:

Acumulatorii.

| aligherghe explică:

DANU bateriile Duracell nu se pot reincarca

Întrebări recente