| LCD a întrebat:

Exista vreo cale prin care pot reincarca niste baterii folosite si descarcate? duracell tongue

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu.
Doar cele speciale se pot reincarca.

| Klara a răspuns:

Baterii reincarcabile (Sony is cele mai bune) se gasesc si nu sunt scumpe... iar incarcatoarele nu-s mai mult de 100 de lei. Faza e sa nu incerci sa incarci baterii normale in incarcator pentru ca e riscul sa explodeze sau se topesc si se strica si acumulatorul.

| Alina_9354 a răspuns:

Daca nu-ti cumperi baterii reincarcabile cum ai vrea sa se incarce?laughing
la soare?laughing

| Miss Sintetic a răspuns:

Nu nu exista.Singurele baterii care se rencarca sunt cele special concepute pentru asa ceva, si iti trebuie un incarcator special. Poti incerca sa le incarci si pe alea dar e o pierdere de timp fie nu acumuleaza fie incep sa curga.Mai bine cumpara altele.