| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Care credeti ca bate miercuri dintre Real Madrid si Barcelona?

5 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Asta e intrebare bre! _! _! Barcelona bineinteles!

| BellaMarie a răspuns:

A fost.
2-1 Pt Barcelona love struck Cadou pentru Pep Guardiola ca ieri a fost ziua lui love struck

| leea99 a răspuns:

Real madrid cred

| Cαrter a răspuns:

Buna! Sunt 100% sigura ca Barca o sa castige, pentru ca are o echipa mult mai buna si pentru ca joaca acasa, cu stadionul plin. Scorul nu il stiu deocamdata laughing... poate 2-0 sau 4-1... happy Tu ce zici?

| webay a răspuns:

Barca nu o sa piarda in in urmatoare perioada vreun meci contra lui real