| ΛᄂΣX a întrebat:

Cine credeti ca a jucat mai bine in Real Madrid-Barcelona?

Răspuns Câştigător
| 3333333 a răspuns:

Cel mai bine a jucat Real Madrid.

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Chiar dacă sunt fan Barca trebuie să recunosc că Real a jucat mai bine

| ZEU93 a răspuns:

Eu tin cu Real Madrid de mic, prima repriza a fost a ei, a doua a Barcelonei.In prelungiri ambele au obosit dar Real Madrid l-a avut pe Ronaldo si DiMaria ambii cu viteza foarte buna si au reusit sa marcheze big grin

| FoarteLetargic a răspuns:

Per total Barca a jucat un pic mai bine, dar tot Realul a luat cupa happy

| liveforsport a răspuns:

Cel ce ride la urma ride mai bine asa s-a intimplat la barca -realwinking

| SabinaRsT a răspuns:

Real Madrid, eu asa zic :d

| Aliosha a răspuns:

Clar ca Barcelona! Cel putin in repriza secunda Real nici nu a contat straight face Barcelona merita cupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid