| extream a întrebat:

Care credeti ca este cel mai frumos oras din romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constanta bine inteleslaughing, glumesc
Serios, acum fiecare oras este frumos in felul lui, acum nu poti desemna cel mai frumos om din lume pentru ca fiecare are ceva aparte asa se intampla si cu orasele unul este frumos ca este la mare altul la munte, unul are castel altul cetate si tot asa

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oradea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sibiu, cluj. tg mures etc toate sunt frumoase intr un feltongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tg-Jiu. e clar cel mai frumos... cu creatiile lui brancusi e superb.happy kui nu-i place inseamn ca nu la vazutt...happy

| Cami_1119 a răspuns:

Constanta normal. doar acolo locuiesc