| Sergiu_1459 a întrebat:

Care credeti ca va fi campioana Romaniei in sezonu` 2010-2011? Eu as zice ca Dinamo, dar apararea e varza, mai trebuie adusi cativa jucatori.La Steaua sunt prea multi jucatori veniti. Campioana CFR a inceput cam prost dar cred ca se va lupta si ea la titlu. Echipa din Urziceni se destrama incetu` cu incetu`. Vaslui, alta echipa care a inceput cam prost dar cred ca isi va reveni curand happy

6 răspunsuri:
| Sua a răspuns:

Eu sunt stelist dar cred ca titlul va ajunge la Rapid. Au jucat cel mai bine pana acum, chiar daca au luat aseara bataie de la Dinamo.

Forza Gloria Buzau!

| pauladrian a răspuns:

Si eu cred tot ca Dinamo, la ce atac are... 3 goluri in 15 min e greu de realizat pentru celelalte echipe. Apararea e problema, dar cred ca se va rezolva cu timpul si sa fie determinati la fiecare meci sa castige si asa vor lua campionatul. Hai Dinamo.

| Necunoscută a răspuns:

Păi, eu ţin cu Cfr, dar cred că Vaslui îi va lua în 2010-2011winking

| ChristinaO a răspuns:

CFR e cea mai buna! noi castigam si campionatul asta! hai cluju'

| ladymax a răspuns:

CFR-ul! cu sigurantawinking hai cluju

| makavelli a răspuns:

Nu se stie, mingea e rotunda... Dar favorita este si Steaua, fiindca are grupuri de jucatori veniti de la aceeasi echipa care stiu sa se inteleaga intre ei, fiindca au experenta impreuna. Alta favorita este dinamo cu antrenorul si cu ofensiva ei.