| Alexandru98 a întrebat:

Care credeţi ca va fi scorul final dintre România şi Argentina?
Eu cred ca se va termina vreo 2-0 pentru Argentina deoarece mai mult ca sigur este "discutat" dinainte sa nu ne umileasca
Imi aduc aminte ca in 2012 a jucat Dinamo Bucuresti cu Barcelona un meci amical si s-a terminat 2-0 pentru Barcelona(primul gol a fost dat in primele minute de Messi si al doilea in prelungiri de Affelay)
daca ar fi fost un meci oficial ar fi trebuit sa se termine cel putin 5-0 cum s-ar termina si meciul din seara aceasta daca nu ar fi amical)!
Cred ca asa se v-a intampla si in aceasta seara(mi-as dori sa ma insel si poate cu putin noroc sa dea un gol si România, dar speranta moare ultima)!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

2-2.

| LTAA a răspuns:

România 0-29.453 Argentina

| Yoniix a răspuns:

Daca era meci oficial intre Dinamo si Barcelona, Barca ii dadea cel putin 7.
Romania 0 - 4 Argentina