| MatildaPetrini a întrebat:

Care din aceste 3 telefoane mobile, e mai bun: Nokia C5-03, Samsung galaxy S250 sau San Francisco P729V?

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Nokia C5-03

| ALLYALLY22 a răspuns:

Samsung galaxy S250 şi San Francisco P729V sunt cele mai bune. funda?puppy dog eyes big grin

| AnonimulxD112 a răspuns:

Eu spun ca Nokia c5-03 dar si ansung dar intre instea 2batting eyelashes; x dar mai favorabil este sansunglove struck

| Kiduletsss a răspuns:

Mai binee ti-ai cumparaa un IPhonee...Eu am un IPhone 3gs alb 32 gb original si sunt super multumita de elwinking

| dani33 a răspuns:

Uite un sfat scrie Nokia C5-03 caracteristi, Samsung galaxy S250 caracteristici si vezi care ti se pare mai bun