| Freaky a întrebat:

Care e cea mai buna comedie cu Adam Sandler? In afara de Billy madison, big daddy, 50 first date (le'am vazut pe astea). Maine e ziua mea, si as vrea sa urmaresc un film cu niste prieteni; ma gandeam ca cea mai buna ar fi o comedie a'la Adam laughing multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer mie 90% din filmele lui mi-au placut.Comedii sunt cam toate asa ca orice film ti-l recomand cu placere.Preferatul meu Anger Management, o comedie mai serioasa sa zic asa.Bafta!
Vezi aici care sunt : http://www.imdb.com/name/nm0001191/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You don't mess with the Zohan.